Výprodej! Zobrazit větší

VITAL LUX - pěnová matrace

Nové

VITAL LUX - pěnová matrace. Tato matrace je vyrobena z PUR pěny. Střed jádra tvoří pevná deska, díky které patří tato pěnová matrace mezi tvrdší. Jádro není zónové, ale tvarování vrchní a spodní vrstvy dobře odvádí vlhkost.  

Potah je snímatelný a pratelný na 60°C. Díky použitému zipu je rozpojitelný na dvě části a je možné jej vyprat i v menší pračce.

Více informací

3 495 Kč

Více informací

VITAL LUX - pěnová matrace. Tato matrace je vyrobena z PUR pěny. Střed jádra tvoří pevná deska, díky které patří tato pěnová matrace mezi tvrdší. Jádro není zónové, ale tvarování vrchní a spodní vrstvy dobře odvádí vlhkost. Tato matrace se vyrábí ve všech standardních rozměrech jako je například matrace 160x200 nebo 180x200, ale samozřejmě i v jednolůžkových. Méně časté jsou matrace 120x200, ale i tento rozměr standardně nabízíme.

Momentálně je tato matrace v akci. Využijte tuto nabídku nebo přejděte na kategorii MATRACE AKCE kde naleznete další slevy či výhodné sety.

Kombinovat tuto matraci můžeme i polohovacím lamelovým roštem. Na kategorii LAMELOVÉ ROŠTY DO POSTELE nebo POLOHOVACÍ ROŠTY můžete přejít zde.

Výška matrace je 17 cm a nosnost 120 kg.