GRAPHITE MAX - matrace z líné pěny - 1+1 zdarma

Nové

New Dreams

GRAPHITE MAX - matrace z líné pěny - 1+1 zdarma. 5 anatomických zón. Otevřená struktura této pěny poskytuje výborný odvod vlhkosti. Díky tomuto faktu se zde méně množí roztoči. Matrace z líné pěny se vyznačují vysokou odolností a tím i dlouhou životností.

Potah je snímatelný a pratelný na 60°C. Díky použitému zipu je rozpojitelný na dvě části a je možné jej vyprat i v menší pračce.

Více informací

AKCE 1+1 ZDARMA

15 995 Kč

Parametry

Materiál - vrchní vrstvalíná pěna
Materiál - střední vrstvaHR pěna
Materiál - spodní vrstvaHR pěna
Počet anatomických zón5 zón
Typ matracepěnová matrace
Tvrdost matrace2 - středně tvrdá
Prací potahano na 60 °C
Výrobekčeský
Výška26 cm
Nosnost matrace130 kg
Dodací lhůtaSKLADEM

Více informací

GRAPHITE MAX - matrace z líné pěny - 1+1 zdarma. 5 anatomických zón. Líná pěna neboli paměťová pěna je velmi vzdušný materiál. Otevřená struktura této pěny poskytuje výborný odvod vlhkosti. Díky tomuto faktu se zde méně množí roztoči. Matrace z líné pěny se vyznačují vysokou odolností a tím i dlouhou životností. Další výhoda líné pěny je, že nepřenáší pohyb. Partner necítí pohyb druhého nocležníka. Tyto vlastnosti řadí Graphite Max mezi ortopedické matrace. Velmi komfortní.

Momentálně je v akci matrace 1+1 zdarma. Využijte tuto nabídku nebo přejděte na kategorii MATRACE V AKCI nebo MATRACE 1+1 ZDARMA kde naleznete další slevy či výhodné sety.

Kombinovat tuto matraci můžeme i polohovacím lamelovým roštem. Na kategorii LAMELOVÉ ROŠTY DO POSTELE nebo POLOHOVACÍ ROŠTY můžete přejít zde.

Výška matrace je 26 cm a nosnost 130 kg.