Matrace  Počet produktů: 6

Podkategorie

 • pěnové matrace

  V kategorii PĚNOVÉ MATRACE je široká nabídka matrací z líné pěny, polyurethanové pěny či HR pěny. Kombinace těchto materiálů a speciálně navržená jádra matrací zajišťují optimální spací podmínky. U každé z matrací je uvedena technická specifikace a složení použitých materiálů.

 • matrace v AKCI

  Matrace v AKCI je kategorie kde jsou uvedeny matrace, které mají slevu. Některé akce na matrace jsou dlouhodobé a jiné jen časově omezené. Jsou zde i velmi kvalitní matrace s vynikajícími ortopedickými vlastnostmi. Sledujte MATRACE V AKCI a vyberte si tu svou za lepší cenu.

 • matrace 1+1 ZDARMA

  V kategorii MATRACE 1+1 ZDARMA jsou zvýhodněné sety matrací kde jednu zaplatíte a druhou dostanete zdarma. Nabídka se často mění a proto neváhejte objednat matraci pokud ji nabízíme v AKCI 1+1. 

 • levné matrace

  Levné matrace nemusejí být vždy nevhodné a nekvalitní. Jsme firma, která se snaží uspokojit široké spektrum zákazníků. Proto nabízíme řadu levných matrací, které splňují nároky na kvalitní spánek a uživatel se může spolehnout na to, že matrace bude komfortní a se standardní životností.

 • ortopedické matrace

  Ortopedické matrace splňují ty nejvyšší nároky na anatomické vlastnosti. Vysoká přizpůsobivost pomáhá regenerovat celý organismus během celého spánku. Matrace jsou kombinovány speciálně tvořenými jádry, různými druhy pěn a anatomickými zónami. Uspokojí i ty nejvyšší nároky na kvalitní spánek. 

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek